Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to wyjątkowe święto, które obchodzi męska część naszej populacji. Wypada ono 30 września i to właśnie tego dnia należy sprawić. by mężczyźni poczuli się wyjątkowo. Doskonałym pomysłem na prezent w tej okazji są kwiaty.

1 z 1
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty
Bukiet wiosenne kwiaty
88,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
107,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
150,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
165,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka w Szczecinie

Dzień Chłopaka przypada w kalendarzu na 30 września. Nie zwlekaj więc i zamów swojemu chłopakowi kwiaty z okazji jego święta. Pokaż, że go kochasz.

Kwiaty dla Chłopaka

Poszukujesz niecodziennego prezentu dla swojego chłopaka? Zamów mu kwiaty z doręczeniem w Szczecinie! Takiej przesyłki z pewnością nie będzie się spodziewać. Kwiaty na Dzień Chłopaka możemy doręczyć na terenie całego miasta, zarówno pod adres domowy, a także do miejsca jego pracy. Zamówienia realizowane są w przedziałach 2-godzinnych w każdy dzień tygodnia, także w niedzielę. Nie masz jeszcze prezentu dla chłopaka? Nie czekaj i zamów mu piękne kwiaty wraz z miłosnym bilecikiem. 

Jakie kwiaty dla chłopaka zamówić?

Chcesz zamówić kwiaty na Dzień Chłopaka? Na tę okazję świetnie sprawdzą się czerwone róże. Są one pięknym symbolem głębokiej miłości, a więc idealnie przekażą mu Twoją wiadomość. Bukiet czerwonych róż dla chłopaka zamów więc z dostawą w Szczecinie już dzisiaj. W przypadku, kiedy nie chcesz kupować róż akurat w tym kolorze, zawsze możesz zdecydować się na róże herbaciane lub kremowe. Polecamy również zapoznać się naszą ofertą kwiatów w Szczecinie, w której znajdziesz naprawdę wiele bukietów mieszanych. Jako prezent na Dzień Chłopaka sprawdzą się świetnie, w szczególności te w bardziej męskiej kolorystyce.