Róże wg ilości

Skorzystaj z naszej kategorii Róże wg ilość, jeśli szukasz konkretnej liczby róż, którą my doręczymy w Twoim imieniu, pięknie ułożoną w bukiecie. Znajdziesz tutaj bukiety z róż w ilości od 7 do 100, z możliwością zamiany koloru, a także ułożenia ich jako kompozycja w koszu.

1 z 5
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 16 róż
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 17 róż
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże wg ilości – zamów dowolną liczbę róż w Szczecinie

Zależy Ci, aby zamówić dokładną liczbę róż dla swojej ukochanej, gdyż obchodzicie 10. rocznicę ślubu? A może bliska Ci osoba obchodzi wkrótce 50. urodziny? Telekwiaciarnia Szczecin daje Ci możliwość skomponowania dla niej bukietu z dowolnej liczby róż od 7 do 100. Z łatwością zamówisz zarówno bukiet 10 róż, jak i 50 róż. Jeśli chcesz możemy taką kompozycję wykonać również w formie kosza. Wystarczy, że dodasz kosz do zamówienia, a my zajmiemy się całą resztę. 

Róże w bukiecie – jaki kolor róż wybrać?

Podczas zamawiania róż, być może zaczniesz się zastanawiać, jaki kolor róż podarować bliskiej osobie. Najpopularniejsze są oczywiście róże czerwone.  Ich znaczenie jest jednak dosyć mocno osadzone w kulturze, dlatego należy je ostrożnie dobierać do relacji, jakie łączą Cię z osobą, której chcesz sprezentować róże. Czerwone róże to przede wszystkim symbol miłości, dlatego też tak często wybierane są jako prezent dla ukochanych osób. Telekwiaciarnia Szczecin oferuje jednak również róże jasne, różowe, herbaciane lub różnokolorowe. Wystarczy, że dodasz uwagę o kolorze podczas składania zamówienia, a florystka przygotuje dla Ciebie bukiet właśnie z takich róż.

Róże online

Telekwiaciarnia Szczecin to kwiaciarnia internetowa, która oferuje zamawianie róż poprzez stronę internetową z możliwością dostawy na terenie całego miasta. Zamawiając róże online, masz pewność, że dotrą one we wskazane przez Ciebie miejsce na czas. Dodatkowo możesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę, nawet jeśli przebywasz tysiące kilometrów od niej. Róże możesz zamówić z dowolnego miejsca na świecie przez cały dzień oraz noc, dzięki czemu nie ograniczają Cię żadne ramy. Spraw radość na odległość jeszcze dzisiaj.