KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Boże Narodzenie

Śnieg za oknem, śpiewanie kolęd no i oczywiście niezbędne dekoracje świąteczne. Spraw rodzinie niespodziankę z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i wyślij wyjątkowy stroik świąteczny bądź bukiet zimowych kwiatów wraz z życzeniami.

1 z 5
Gwiazda Betlejemska Główna
Gwiazda Betlejemska
79,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny – Magiczne święta Główna
Stroik świąteczny – Magiczne święta
85,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny na Boże Narodzenie Główna
Stroik świąteczny na Boże Narodzenie
85,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny na stół Główna
Stroik świąteczny na stół
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Moc życzeń
Bukiet Moc życzeń
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj
Bukiet Wszystkiego naj
107,00 zł
Zobacz więcej
Stroik Świąteczny - Czar Świąt Główna
Stroik Świąteczny - Czar Świąt
110,00 zł
Zobacz więcej
Królewskie Berło Główna
Królewskie Berło
128,00 zł
Zobacz więcej
Kolorowe róże Telekwiaciarnia
Kolorowe róże
134,00 zł
Zobacz więcej
Zimowy Bukiet Główna
Zimowy Bukiet
138,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Egzotyka Telekwiaciarnia
Bukiet Egzotyka
139,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Toruńskie Pierniki
Zestaw Toruńskie Pierniki
140,00 zł
Zobacz więcej

Stroiki na Boże Narodzenie w Szczecinie

Boże Narodzenie to święta, które posiadają nadzwyczajny klimat! Prześlij go wraz ze świątecznymi życzeniami, które dołączyć do stroika bożonarodzeniowego. Bądź blisko rodziny, chociaż dzieli Wad duża odległość.

Kwiaty na Boże Narodzenie

Czasami jest tak, że nie możemy spędzić świąt bożonarodzeniowych w gronie naszych najbliższych osób. Wtedy z pomocą przychodzi Telekwiaciarnia Szczecin. Na naszej stronie internetowej oferujemy mnóstwo pięknych propozycji, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Boże Narodzenie. Między innymi są to gwiazdy betlejemskie, kosz pełen upominków oraz bukiety zimowe. Zamów je z dostawą na terenie Szczecina, a my w Twoim imieniu doręczymy zamówienie pod dowolny adres. Zależy Ci, aby prezent dotarł w dzień wigilijny? Wybierz datę realizacji na 24 grudnia, a my zajmiemy się całą resztą.

Jaki stroik bożonarodzeniowy wybrać?

Stroiki świąteczne to dekoracja obecna niemalże w każdym domu. Pięknie pachną, wspaniale się prezentują i nadają pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Pytanie zatem, jaki stroik świąteczny wybrać na tegoroczne Boże Narodzenie? Przede wszystkim najlepiej zdecydować się na stroiki wykonane ze świeżego igliwia. To ono sprawia, że kompozycja ma ten wyjątkowy klimat. Oczywiście nie może w niej zabraknąć również świecy (lub świec jeśli ma to być stroik adwentowy), która najczęściej ułożona jest w centralnym miejscu. Całość powinna być uzupełniona świątecznymi ozdobami, np. bombkami, suszonymi owocami, koralikami. Niekiedy stroiki ułożone są na dodatkowej podstawie lub w naczynku, które ułatwiają ich przenoszenie.