Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
144,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
145,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
200,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
174,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W...
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
181,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
187,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
193,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na...
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni...
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
256,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy...
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
268,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy...
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
268,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb z dostawą do Szczecina.

Kwiaty na pogrzeb do Szczecina z dostawą na cmentarz? Jak najbardziej jest to możliwe. Nasza kwiaciarnia oferuje taką usługę, więc nie czekaj i złóż zamówienie. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonię na cmentarz, w tym jeden z największych w Europie – Cmentarz Centralny w Szczecinie, do kościoła lub do domu pogrzebowego. Zależy Ci, żeby zamówione przez Ciebie kwiaty na pogrzeb dotarły na czas w Szczecinie? Podaj nam w zamówieniu dokładną godzinę, o której zaczyna się ceremonia, a nasz kurier będzie nawet odpowiednio wcześniej. Wszystko po to, aby nie przeszkadzać żałobnikom w uroczystościach. Co ważne, do każdej wiązanki na pogrzeb dodajemy szarfę pogrzebową za darmo. Jej treść podaj nam podczas składania zamówienia, a wówczas florystka naniesie Twoje słowa na wstęgę. Kwiaty na pogrzeb do Szczecina z dostawą przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie możesz złożyć z domu poprzez stronę internetową lub telefonicznie w godzinach od 9 do 18. W sytuacji, kiedy potrzebujesz kwiaty na pogrzeb na ostatnią chwilę, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Ci pomóc.

Wiązanki na pogrzeb – co wybrać?

Kwiaty na pogrzeb mają swoje trzy najpopularniejsze formy kompozycji pogrzebowych. Pierwsza z nich to wieniec pogrzebowy, na który najczęściej decydują się najbliżsi członkowie rodziny zmarłego. Wieniec ma wymiar od 100 do 120 cm i potrafi ważyć nawet kilkanaście kilogramów. Drugą z nich jest wiązanka pogrzebowa, wykonywana na florecie i wybierana głównie przez dalszych członków rodziny, przyjaciół lub znajomych. Jej wielkość jest mniejsza, gdyż najczęściej jest to rozmiar 50-70 cm. Trzecią opcją jest bukiet pogrzebowy, którego wygląd przypomina normalny bukiet z kwiatów. Różnica jest taka, że florystka wykonuje go z kwiatów pogrzebowych i dodaje do niego za dodatkową opłatą małą szarfę pogrzebową. Na takie kwiaty na pogrzeb najczęściej decydują się osoby, które mniej znały zmarłego. Mamy nadzieję, że ten podział chociaż w małym stopniu pomoże Ci podczas wyboru wiązanki na pogrzeb.

Jakie kwiaty na pogrzeb?

Jeśli chodzi o kwiaty na pogrzeb, które są najczęściej wybierane, to kilka gatunków cieszy się większą popularnością od reszty. Są to przede wszystkim klasyczne róże, będące symbolem miłości, szacunku, przywiązania i oddania. Róże wybierane są głównie w kolorach białym, kremowym, różowym, pomarańczowym i czerwonym. Te ostatnie w szczególności zarezerwowane są dla najbliższej rodziny zmarłego, gdyż wyrażają one miłość i przywiązanie. Bardzo często do wiązanek lub wieńców pogrzebowych wybierane są również kwiaty takie jak: lilie, goździki, gerbery, anturium, eustomy czy storczyki cięte. Z kwiatów tych florystki potrafią stworzyć naprawdę piękne kompozycje pogrzebowe, które utrzymane będą w odpowiedniej kolorystyce. Wymienione kwiaty na pogrzeb bez problemu znajdziecie w ofercie naszej kwiaciarni.
Kwiaty na pogrzeb do Szczecina doręczamy na wszystkie cmentarze w Szczecinie:
- największy w Polsce
– Cmentarz Centralny
- Cmentarz Zachodni
- Cmentarz Dąbie
- Cmentarz Zdroje
- Cmentarz Wielgowo oraz inne w obrębie miasta Szczecin.