Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
238,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
271,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
272,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
272,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
359,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż Główna
Wieniec pogrzebowy serce z róż
583,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe z dostawą do Szczecina.

Wieniec pogrzebowy do Szczecina z dostawą na cmentarz? Telekwiaciarnia Szczecin codziennie wykonuje taką usługę, więc i Twoje zamówienie bez problemu zrealizujemy. Wieńce pogrzebowe do Szczecina doręczamy na największy w Polsce Cmentarz Centralny w Szczecinie, a także do kościoła, domu pogrzebowego oraz inne cmentarze. Co ważne, podczas składania zamówienia możesz wskazać nam konkretną godzinę, na którą mamy doręczyć dla Ciebie wieniec pogrzebowy. Nasz kurier wówczas doręczy kwiaty na podaną w zamówieniu godzinę. Jeśli natomiast chcesz odebrać gotowy wieniec pogrzebowy w naszej kwiaciarni w Szczecinie, to istnieje taka możliwość. Poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub wcześniej poprzez telefon.

Wieniec pogrzebowy z darmową szarfą pogrzebową.

Wieniec pogrzebowy do Szczecina możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Nieważne, czy mieszkasz w Szczecinie, czy na drugim końcu Polski, gdyż zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Co ważne, do wieńca pogrzebowego możesz dołączyć za darmo szarfę pogrzebową. Podaj nam treść ostatniego pożegnania, którą my umieścimy na wstędze żałobnej. Pamiętaj jednak, że zamówienia na wieńce pogrzebowe do Szczecina przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Jeśli natomiast potrzebujesz wieniec na pogrzeb na ostatnią chwilę, najpierw skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Wówczas odpowiemy, czy możemy jeszcze zrealizować dla Ciebie takie zamówienie.

Wieńce pogrzebowe – wybór kwiatów.

Zastanawiasz się, jakie kwiaty wybrać do wieńca pogrzebowego do Szczecina? Choć temat ten może z pozoru wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości nie jest tak źle. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że klasyczne wieńce pogrzebowe przygotowywane są z róż, które najczęściej są w kolorach jasnych. Wynika to z tego, że białe i kremowe róże są symbolem szacunku, honoru i pokoju ducha, dlatego też idealnie oddają powagę uroczystości pogrzebowej. Oczywiście można wykorzystać róże w innym kolorze, np. czerwonym, ale tutaj należy uważać. Czerwone róże to silny wyraz miłości, a więc wieniec pogrzebowy z czerwonych róż powinni wybierać bliżsi członkowie z rodziny zmarłego. Wieńce pogrzebowe wykonywane są również z innych kwiatów, takich jak: goździki, gerbery, anturium, czy storczyki cięte. Ich kolory należy wybierać tak, by były jak najbardziej jasne. Można je ewentualnie połączyć z innym kolorem: czerwonym, różowym, pomarańczowym lub fioletowym. Wieńce pogrzebowe z wymienionych kwiatów znajdziecie w ofercie naszej kwiaciarni w Szczecinie.
Wieńce pogrzebowe do Szczecina doręczamy na wszystkie cmentarze w Szczecinie:
- największy w Polsce
– Cmentarz Centralny
- Cmentarz Zachodni
- Cmentarz Dąbie
- Cmentarz Zdroje
- Cmentarz Wielgowo oraz inne w obrębie miasta Szczecin.