KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Idealny prezent na rocznicę, wyznanie miłości, urodziny i wiele innych okazji? Bukiet róż podarowany prosto z serca i przesłany za pośrednictwem Telekwiaciarnia Szczecin. Róże czerwone, wielokolorowe, jasne – znajdziesz je w naszej ofercie na bukiety róż i zamówisz razem z wysyłką jeszcze dziś. 

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
133,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej

Bukiet róż z dostawą w Szczecinie

Poszukujesz pięknego bukietu róż, który zostanie doręczony w Szczecinie? Zamów go z dostawą w naszej Telekwiaciarni jeszcze dzisiaj. W ofercie posiadamy liczne bukiety róż dostępne w różnych kolorach: czerwonych, jasnych oraz wielobarwnych. Możesz je zamówić w 3 wersjach pod względem długości: Krótkie, Średnie i Długie, dzięki czemu jeszcze lepiej będziesz mógł dobrać prezent dla bliskich. Każdego dnia mamy dostawę świeżych kwiatów, w tym róż najlepszej gatunkowo jakości. Zamów bukiet róż jeszcze dzisiaj i podaruj ukochanej niespodziankę z okazji rocznicy, urodzin lub innego ważnego jubileuszu.

Bukiety z róż na prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej? Zamów dla niej bukiet róż z dostawą w Szczecinie i zaskocz ją miłosnym wyznaniem. Róże to kwiaty, które wspaniale wyrażają uczucia. Są one przecież symbolem miłości, tej namiętnej i głębokiej. Dlatego też tak często przesyłane są jako prezent na takie okazje jak: Walentynki, rocznica, urodziny. Bukiety róż możesz zamówić w kolorze czerwonym, różowym, pomarańczowym lub kremowym. Każdy z nich jednak będzie nieść zupełnie inne znaczenie, dlatego odpowiednio dobieraj barwy róż do osób. Nie zapomnij także o bileciku z Twoją wiadomością.

Bukiety róż online

Wiesz już, że chcesz podarować piękny bukiet róż dla bliskiej osoby? Nie możesz jednak zrobić tego osobiście? Z pomocą przychodzi Ci nasza Telekwiaciarnia w Szczecinie, która z miłą chęcią pomoże w realizacji Twojego pomysłu. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej, opłacisz je, a my zajmiemy się już całą resztą. Zamawianie kwiatów przez Internet jest bardzo proste i szybkie, dzięki czemu z łatwością zamówisz bukiety róż o każdej porze. Bukiet róż przesłany kurierem z pewnością przyniesie radość obdarowanej nim osobą i wywoła na jej twarzy uśmiech.