Bukiet Po prostu miłość

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Nasze uczucia oraz emocje można wyrazić na tak wiele różnych sposobów. Jeden z najpiękniejszych i najczęściej stosowanych jest bukiet kwiatów wręczony ukochanej osobie. Podaruj jej bukiet Po prostu miłość, w którego skład wchodzą gerbery, goździki oraz santini. Cała kompozycja jest bogato przybrana zielonymi dodatkami. Do bukietu dołącz bilecik wraz z wiadomością. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 15 kwiatów
Średni - składa się z ok. 18 kwiatów
Duży - składa się z ok. 24 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia Szczecin - otrzymaj rabat do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto bądź zaloguj się na stronie przed złożeniem zamówienia i zamów produkt. Wydając 100 zł na kwiaty, uzyskujesz 1% upustu przy następnych zamówieniach. Możesz zyskać aż 10%.

Opinie klinetów