POMAGAMY ERYKOWI - ZOBACZ

Czerwone tulipany od 25 do 75 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Język kwiatów jest jedną z najbardziej cenionych i osobistych form komunikacji między przyjaciółmi, rodziną, czy romantycznymi partnerami. Czerwony tulipan to idealny odcień do wyrażania głębokiej miłości i pasji. Kompozycja w tym odcieniu jest kojarzona z namiętnością oraz romansem. Nasze czerwone tulipany Premium to tuż przed wysyłką ścinane kwiaty, które będą cieszyć wzrok obdarowanej osoby naprawdę długo. Podaruj je komuś, w kim jesteś zakochany, niezależnie od tego, czy jesteście nową parą, czy byliście razem już dłuższy czas. Nasi kurierzy DHL bezpiecznie dostarczą za Ciebie kompozycję w eleganckim, przystosowanym do transportu pudełku wprost w ręce Twoich najbliższych.

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Szczecin - otrzymaj rabat do 10% NA STAŁE. Jak tego dokonać? Załóż konto bądź zaloguj się na stronie przed złożeniem zamówienia i zamów produkt. Wydając 100 zł na kwiaty, uzyskujesz 1% upustu przy następnych zamówieniach. Możesz zyskać aż 10%.